ÚPSÚ- se mnou pojď

TP

Konečně jsme se dostali i k tomu, abychom Vám přiblížili soubor změn územního plánu, z nichž jedna jediná označovaná jako P15 vzbudila reakci více než 1111 lidí- více zde. Co ty desítky dalších? Podívejme se alespoň zběžně na dva zdánlivě nepřehledné dokumenty, které najdete v příloze. První popisuje navržené změny a kterých pozemků se dotýkají. Druhý je věnován vyhodnocení jejich vlivů na udržitelný rozvoj území.

Autor těchto řádek nechtěně přispěl do druhého z nich. Zpracovatel buď beze změn (např. Obr. 1A) nebo s grafickou úpravou využil dat z prezentací, které jsme na podzim 2010 vystavili na tomto portálu. Našim dlouhodobým cílem bylo poskytnout je těm, kteří jsou schopni je dále využít. Jejich update již ale bude publikován v režimu Creative Commons.

V dalších dvou příspěvcích se budeme věnovat třem změnám, které zpracovatelský tým dokumentu s názvem „Změna_4_ÚPSU_MB_VVURU_FINAL“  vyhodnotil jako nejnegativnější co se týče budoucího dopadu na kvalitu ovzduší, míru zvýšení hlukové zátěže a produkci odpadů. Tedy těch s označením P11(str. 52-53), P29A a P29B (Str. 62-63).

Mapu lokalizace jednotlivých změn jsme Vám připojili v příspěvku zde .

David Hradiský, 31. 10. 2013

PřílohaVelikost
Návrh _změny_č.4_ÚPSÚ_MB572.64 KB
Změna_4_ÚPSÚ_MB_VVURU_final3.72 MB