Pátek, 3. duben 2020 - Neděle, 5. duben 2020

Vzhledem k nepříznivému vývoji situace a zavedeným opatřením v souvislosti s onemocnění COVID-19 rušíme akci. Náhradní termín nebudeme prozatím stanovovat.

Číst dál »

Je nám jasné, že se zprávy o aktuální situaci hrnou ze všech stran, takže jen stručně pro ujištění, jak to bude s naším kroužkem a s akcemi:

· DDM až do odvolání ruší všechny zájmové kroužky, což se týká i Lesních Svišťů, schůzky se tedy nekonají.
· Akce „Jaro na Salši“, která byla naplánována na 4. - 5. dubna, se ruší.
· Akce „Dobývání hradu Pařez“ se bude, doufejme, konat beze změny v termínu 23. května. Vše záleží na vývoji situace, budeme vás informovat.

Číst dál »

I když po půl roce, tak přeci! Konečně se podařilo shromáždit všechny fotky z našeho posledního tábora Expelipsa. A vlastně když už máme ty karanténní opatření, trocha melancholie a odreagování rozhodně neuškodí

Další fotky najdeš zde

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Kvůli problémům s předchozím termínem se tábor přesouvá. Nový termín: 12.7.-25.7.2020

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »
Tradiční jarní akce na naší základně - Salaši - v Dolním Bousově, se letos koná o víkendu 13.-14. dubna. Čeká nás řada jarních prací, abychom udrželi salaš v co nejlepší kondici, a také společná zábava a odpočinek po dobře odvedené práci :) 
 
Místo srazu: vlaková zastávka Mladá Boleslav město
Datum srazu: 13.4. v 8:30 (odjezd vlaku 8:46)
Návrat: 14.4. v 15:09 (také MB město)
S sebou:
Číst dál »

Tak po složitém plánování a ladění kalendářů se nám podařilo sestavit kalendář akcí DL na celý školní rok (včetně termínu zářijového plánovacího sněmu).
Jednotlivé akce najdete jednak v levém sloupci stránek Dětí lesa (můžete si nechat zobrazit všechny, když rozkliknete "ukázat další akce"), ale pohodlnější je jistě miniaturní papírový kalendářík s barevným vyznačením akcí (pro koho jsou určeny), který dostal každý Lesní svišť na říjnovém výletě (či následující schůzce).
Stejný kalendář ve formátu .xls si můžete stáhnout zde v příloze.

Číst dál »
Fíla v ledu: 14.12.2012

Všem ostříleným  Dětem lesa, i těm co se vydali na zasvěcovací stezku, trpělivým tátům i velkorysým maminkám přeju vydařené svátky a dostatek elánu i pro celý příští rok!

Pro skalní otužilce připojuji informaci, že výnoční smočení boleslavských chladnoplavců bude tradičně na Štědrý den v 10h. dopoledne na Nwelati-beach na Podlázkách (Áďa se vsadila, že tam vleze!). Pro inspiraci i vzpomínku přidávám pár fotek z našeho prosincového osvěžení a další zatím nepublikované fotky z jiných schůzek.

Honza Dráb

Číst dál »  •  1
Obrázek - Děti lesa

 ..stejně jako fotky ze všech dřívějších akcí a táborů.
Stačí rozkliknout vybranou akci v záložce kronika a na konci najdete fotky (pokud tam nějaké jsou). Je tam místo i pro vaše komentáře..

Dráb

Číst dál »
Syndikovat obsah