Neděle, 18. červenec 2021 - Sobota, 31. červenec 2021

Každoroční letní tábor se letos oblékl do kroužkového brnění a vyráží k vám na svém bájném oři. Veškeré důležité informace naleznete v táborovém plakátku (verze pro PC i pro tisk naleznete níže). Veškeré důležité podrobnosti budeme zasílat na mail, ale zároveň se budou objevovat i tady. Krom nich zde nalezenete aktualizované informace, jako to aktuálně vypadá s přihláškami a podobně.

TERMÍN TÁBORA:
S ohledem na celozávodní dovolenou byl termín tábora oficiálně stanoven na 18.-31.7.2021

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR: JE JIŽ UZAVŘENÉ
K 01.04 jsme uzavřeli přihlašování na náš letošní tábor. Kapacitu se podařilo naplnit až po horní okraj 30 účastníků, z čehož máme obrovskou radost. Jakékoliv dotazy ohledně přihlašování, odhlašování či náhradnictví zasílejte prosím emailem, adresu naleznete níže.

NEVÍTE, JAK TO U NÁS NA TÁBOŘE VYPADÁ?:
Není se čeho bát! Můžete nabrat inspiraci z minulých let. Jak jsme prožili náš loňský tábor najdete tady (máme tam i vyprávění příbehu)... případně v „kronice“ máme vyvěšené fotky z mnoha dalších táborů.

Aktualizace: 01.05.2021
Tento týden Česká rada dětí a mládeže po schůzce s hlavní hygieničkou vydala velmi nadějné oznámení - letní tábory mají předběžně „zelenou“. To je pro nás všechny úžasná zpráva a doufáme, že se situace bude jen lepšit a budeme pro Vaše děti moct připravit tábor se vším všudy.

AKČNÍ PŘEDTÁBOROVÝ VÝLET PŘESUNUT NA SOBOTU 19. ČERVNA
Současná opatření jsou bohužel stále relativně přísná a tak jsme byli nuceni ustoupit z původního plánu se společně za čtrnáct dní setkat na akčním předtáborovém výletu. Měli jsme se společně lépe poznat, posbírat nové zážitky, naladit se na táborovou středověkou atmosféru a předat vám důležité informace k našemu letnímu táboru. Toto setkání vnímáme jako velmi důležité, a proto jsme jej přesunuli na pozdější termín - sobotu 19. června. Snad nám to již na podruhé vyjde. O konání akce vás samozřejmě opět s předstihem budu informovat.

INFORMAČNÍ SCHŮZKA 15. KVĚTNA
Jako náhradu za přesunutý výlet bychom Vám rádi nabídli alespoň setkání v online prostředí. Bude se jednat o informační schůzku především pro rodiče dětí, které s námi na tábor jedou letos poprvé. Seznámíme Vás s fungováním našeho tábora, s lidmi, kteří jej připravují a s tím, co za vybavení zabalit s sebou na tábor a co naopak nechat doma. Na konci pak samozřejmě rád zodpovím Vaše dotazy. Pro rodiče „ostřílených táborníků“, kteří s námi již nějaký ten tábor zažili, nebude na schůzce příliš nic nového. Více informací najdete v e-mailu.

TÁBOROVÝ PLAKÁTEK (PDF otevřete kliknutím)

Máme i verzi pro tisk!

Číst dál »

Jak se zdá, vládní PES nemá slitování, takže dokud ho někdo nepřiváže na vodítko a dokud hodnota neklesne na 3 nebo níž, bohužel není konání kroužků možné. Až se situace zlepší, opět Vám dáme vědět (emailem a na web) jak to bude se schůzkami. 

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Vzhledem k aktuální situaci vám prozatím můžeme nabídnout jen digitální verzi kalendáře... Ale nebojte... Jen co budeme znát všechny termíny a budeme se moct na kroužku sejít, hned vám papírové kalendáříky rozdáme!

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Letos se nám podařilo dát fotky z tábora dohromady opravdu „letos“ a ne po půl roce. Za těch 14 dní jsme pro vás na zrcadlovku nafotili přes 2200 fotek a musím uznat, že třídění byl docela maraton. Takže popřeju příjemnou podívanou a krásné vzpomínání... Tom

Odkaz na stránku akce s vyprávěním táborového příběhu

Ještě více fotek najdeš na Google Photos

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

I když po půl roce, tak přeci! Konečně se podařilo shromáždit všechny fotky z našeho posledního tábora Expelipsa. A vlastně když už máme ty karanténní opatření, trocha melancholie a odreagování rozhodně neuškodí

Další fotky najdeš zde

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »

Odkaz na stránku akce

Číst dál »
Syndikovat obsah