KARTARENA Bezděčín

Umístění záměru KARTARENA- fotomapa

Včera i dnes se v informačním systému EIA objevily dva zajímavé záměry umístěné v katastru Bezděčína u Mladé Boleslavi. Prvním je „Stavba multifunkční haly KARTARENA“, druhým „Servisní středisko a hotel Mladá Boleslav – Bezděčín“. Nejprve k tomu prvnímu.

Oznámení začátku zjišťovacího řízení v této věci spolu s dokumentací záměru označeného jako STC1613 najdete zde, nebo v příloze. Citujme z jeho úvodu.

„ Jedná se o multifunkční halu s vnitřní závodní dráhou pro motokáry se speciálním povrchem. Halu lze v případě potřeby rychle přebudovat pro různé sportovní akce (např. florbal, míčové sporty apod.). V hale je dále situováno doplňkové společenské a sportovní zařízení, které umožňuje další využití, jako je bowling, restaurační zařízení, letní gril s posezením na terase včetně sociálního a technického zázemí a administrativních prostor. Součástí objektu jsou dílny, které budou využívány pro drobnou výrobu (motokáry, autokrosové speciály), kterou již investor provozuje.

… Kapacita haly je dimenzována na cca 80 – 100 osob. Na dráze bude současně 10 motokár. Restaurační zařízení je určeno pro cca 50 osob, bar s bowlingem pro cca 30 osob.V dílnách bude probíhat výroba motokár a jejich servis. Jedná se o kusovou malovýrobu závodních speciálů (max. 15 ks za rok).

… Celkový počet navržených parkovacích stání je 125 pro osobní automobily (z toho 7 parkovacích stání pro osoby s omezenou schopností pohybu nebo orientace) a 4 parkovací stání pro autobusy.

Předpokládaný termín zahájení stavby: 3/2013

Předpokládaný termín dokončení stavby: 5/2014

… Kanceláře – 6 zaměstnanců, Restaurace, bar – 7 zaměstnanců, 1x výčepní stolice s trvalým průtokem. Dílny, mechanici – 5 zaměstnanců. Návštěvníci – 100/den "

Investorem záměru je společnost CARAVAN METROPOL spol. s.r.o.. Oznámení zpracovala ing. M. Němečková z Benátek n. Jizerou. Projektovou dokumentaci pak Ateliér stavebních konstrukcí, s.r.o.

David Hradiský, 3. 1. 2012

PřílohaVelikost
KÚ Zahájení ZŘ STC1613153.67 KB
Umístění záměru KARTARENA- normální mapa
Vizualizace záměru z úvodní strany oznámení STC1613