Nová Cyklostrategie.cz

Cyklostrategie.cz

Začátkem listopadu získal novou podobu web Národní strategie rozvoje cyklistické dopravy Cyklostrategie.cz . Na jednom místě tu najdete oborové portály CyklodopravaCykloturistika, Města přátelská cyklistům i další. Tento projekt nemá v Česku obdoby. Nejen šíří záběru, přehledností, kvalitou informací, ale i vstřícností k různým typům uživatelů. 

Najdeme tu mimo jiné, co je to Uherskohradištská charta a která města ji podporují. Že cyklopodmínky se v řadě a nejen krajských měst zlepšují, a že dokonce už i maloobchodní řetězce zkouší motivovat své zákazníky k návštěvě na kole. Praha přitom před dvěma týdny zrušila místo stávajícího cyklokoordinátora jako nadbytečné. Většina českých měst ho přitom nikdy neměla ani mít nebude.

Jak moc velká pustina je v této souvislosti naše město, nechť laskavých čtenář posoudí sám. V příloze Vám připojujeme poslední Newsletter koordinátora rozvoje cyklistické dopravy v ČR. Spolu s předchozími je najdete na http://www.cyklodoprava.cz/pro-media/newslettery/ .

 David Hradiský, 13. 11. 2012
 

PřílohaVelikost
Newsletter NKCD 520121.2 MB
Nová podoba Cyklostrategie.cz