Květnové MB Café- Co chybí v našem městě dětem a jejich rodičům?

MB Café

Ve středu 22. května se v podniku Rybka na třídě TGM od 17 hodin uskuteční druhé ze série tematických setkání v rámci cyklu MB Café. Tentokrát bude věnováno prezentaci výsledků rozsáhlého průzkumu „ Jedete v tom taky? Co chybí dětem v MB a jejich rodičům?“, který proběhl na Mladoboleslavsku vloni na jaře. Jak zdejší školáci tráví svůj volný čas, jak cestují do školy a proč se je rodiče bojí pouštět ven, Vám osobně představí autor průzkumu Honza Cindr z Ekocentra Zahrada.

Rodiče dětí ze 17 základních a středních škol mohli loni na jaře vyplnit dotazník, jakým způsobem jejich děti tráví svůj volný čas a jak se dopravují do školy. Rozdáno bylo 6000 dotazníků. Více než polovina rodičů využila možnost vyjádřit svůj názor.

Do diskuse o výsledcích, jejich souvislostem a o možnostech zlepšení přijal pozvání náměstek primátora města Daniel Marek. Kompletní výsledky průzkumu si bylo možné prohlédnout na nedávném Zeměfestu. Ke stažení v textové podobě je najdete v příloze zde. Pozvání na akci je ke stažení níže.

David Hradiský, 27. 4. 2013

Pozvání na akci