Děkujeme

Děkujeme

Na webu města MB jsme k naší radosti zaznamenali zprávu k reportáži ČT24 týkající se domu- 1. dílny L&K http://www.mb-net.cz/?page=cz,15701.co-bude-s-domem-laurina-a-klementa-v... Jsme rádi, že zatímco písemný dotaz pana profesora Pafka před dvěma lety na další osud chátrající nepovšimnuté památky zůstal bez odpovědi, naše snažení už reakci magistrátu vyvolalo. Tisková zpráva sice obsahuje neověřitelná tvrzení, ale nebudeme se snažit téma dál jitřit. Snad kromě zmínky, že problémy domu začaly již v předminulém volebním období.
 

Tento týden jsme mluvčí města, předsedkyni komise pro péči o památky a historické objekty na území města Mladé Boleslavi i mluvčímu Škoda Auto předali kontakty na exekutory, kteří vedou z různých krajů prodej jednotlivých dotčených podílů v nemovitosti. Další posun už v této věci kromě sledování dalšího vývoje není v našich silách.
 

Za zájem a spolupráci děkuji řadě lidí. Jmenovitě Janu Králíkovi, Janu Charvátovi, Ivaně Šmelové, Honzovi Cindrovi, Martinu Dědkovi, Honzovi Kurkovi, paní Veškrnové, Martině, Jindře, Jirkovi i dalším. Taktéž Škoda Auto a.s. za zásadní iniciativu v celé věci.
 

Ještě jednu uctivou poklonu někomu dlužím- inspirujícímu spoluobčanovi.
 

David Hradiský, 23. 12. 2011