POZOR: Dvojitý konkurz pro všechny Děti lesa - čtěte a navrhujte!!

Rubrika Děti lesa: 
Výchozí

 Jako náčelník oddílu vyhlašuju 2 konkurzy:

1.V létě na táboře či před ním nastane historický okamžik: pomalování jednoho týpí. Mělo by být stylové (indiánské), možná s nějakými symbolickými významy a hlavně čistě proveditelné. Prosím, navrhujte, kreslete, myslím že týpka jsou pro nás víc, než jen kus látky proti dešti a zdařilá malba je bude zdobit až do konce jejich dnů. Pokud to navrhne víc lidí, budeme mít z čeho vybírat nebo jich můžeme pomalovat víc, pokud se to povede..

2. Čím nahradíme tajemný (nikdo neví kdo ho přinesl) ukradený svícen v Salaši? Plát se svíčkami na stole je nepraktický, plete se a dělá binec (všichni se pořád ďoubají ve vosku). Navrhněte dostatečně vydatný zdroj světla k zavěšení nad stůl (aspoň pro 8 svíček nebo silnou petrolejku se stínítkem, co vrací světlo dolů). Prosím o konkrétní návrhy, které se dají koupit či jsme schopní je vyrobit.

Své návrhy můžete dávat rovnou sem v diskusi (vložit příspěvek), nakreslené přineste na schůzku či nějakou společnou akci, nebo pošlete mailem či vložte sem jako obrázek.

Dráb