Víkend na salaši

Datum akce: 
So, 12/11/2016 - Ne, 13/11/2016

První společná akce v tomto školním roce. Připravují ji pro vás naši noví Zálesáci Kája, Any, Eliška, Káťa, Honza a Matěj (spolu se mnou). Tady je pozvánka na akci:
 

Zdravím Vás drazí dobrodruzi, 

rozhodl jsem se, že vás zvu na naši slavnou pevnost Boyard. Zde vás budou čekat různé výzvy a dobrodružné úkoly o kterých si budete ještě dlouho vyprávět. Jestli tedy k nám chcete zavítat, tak se jede 12.-13.11. kdy v 8:30 máme sraz na vlakovém nástupišti u Bondy a budeme se vracet v 17:11 také k Bondy. S sebou si vezměte spacák, plavky, věci na umazání, ešus a příbory, peníze (150 Kč) , teplé oblečení, pláštěnka, šátek, uzlovačka, něco na opečení na ohni(špekáček, sýr, chléb). Počítejte, ale s tím, že to ponesete na zádech třeba 5 km, tak ať nenesete třeba spacák v ruce. 

Už se na Vás těším 

S pozdravem

  Otec Fura

Doplňuji jen, že spát se bude pod střechou, kde si zatopíme, ale většinu času budeme venku, něco přitom i nachodíme. Proto  buďte určitě dobře oblečeni, obuti a zbaleni!

Prosím, NAPIŠTĚ MI (mail či sms), ZDA NA AKCI DORAZÍTE ČI NE, ať víme, koho čekat u vlaku a kolik nakoupit jídla.

Ještě pozn. vlakem pojedeme směr Mladějov v Čechách, pokud tedy někdo bydlíte na této trase (Březno apod.), je možné přistoupit cestou, ale dejte nám o tom určitě předem vědět.

Kontakt: Martina Hoferová makube [at] seznam [dot] cz

 

 

 

Všechny fotky k dispozici na požádání: regner [dot] jakub [at] seznam [dot] cz