Tábor Doba Kamenná

Datum akce: 
Ne, 05/07/2015 - So, 18/07/2015
Organizátor: 
Honza Cindr

Tě mamut!

Zdrháme zpátky do pravěku, doufám, že do toho jdeš s náma! Máme přepychový chýše, oheň a vodu, snad i něco ulovíme…

Vyrážíme o neděli 5. dne měsíce bouří, 3 hodiny po poledni. Pokud chceš přežít a zapadnout do naší tlupy, nezapomeň si opatřit:

 

  1. Pravěký oděv! Bez něj jsi nula neboli lůzr. Pončo Dětí lesa ujde, pokud máš chuť, sežeň něco fakt pravěkého. Mělo by to nejen dobře vypadat, ale taky umožňovat pohodlný pohyb v pravěkém terénu, třeba na lovecké výpravě.
  2. Originál pravěkou krabici na všechny své věci. Kufry a batohy neberem! Musí se ti do ní vejít všechno krom gumovek a bot a měla by jít zavřít – nejlepší je klasická banánovka. Můžeš si vzít jednu, maximálně dvě, originální výzdoba je na tobě (jen musíš použít vodě odolné barvy, jinak budeš mít ve vlhku všechno barevné). Kdož máš ještě indiánskou krabici, taky ujde..
  3. Určitě budou bitky a lovy. Potřebuješ 5 měkkých, ale pevných (nerozpadavých) bojových koulí, nejlíp ze starých ponožek nebo hadrů. Musíš si je rychle poznat i v bojové vřavě mezi desítkami dalších koulí a musí přežít pár bitev!

 

Takže nezapomeň: 5. dne měsíce bouří s pořádně nabroušenýmnožem! Howgh! 

 

P.S Trochu níž je ten nějakej odkaz na stáhnutí celého dopisu (ten pdf přestane být po stažení roszypaným čajem)

Edit: Tomáš.Bajer dne 31/05/2015 - 11:01

 

 

 

 

Omlouvám se za 14 denní zpoždění při nahrávání obrázků ale dříve to opravdu nešlo. Pro případné zájemce mohu dodat celé album cca 800 fotek. Fotky co jsou zde jsou jen výňatky ze spousty aktivit, které nebyly zde zahrnuty. V případě zájmu mne kontaktujte emailem: regner [dot] jakub [at] seznam [dot] cz,  a já vám fotky nahraji na Váš flashdisk.