První Podzimní Olympiáda v Doksech

Datum akce: 
So, 15/11/2014 - Ne, 16/11/2014
Obrázek - Děti lesa - První Podzimní Olympijské Hry v Doksech

Podzimní olympiáda už skončila a my vám z ní přinášíme spoustu úžasných fotografií a záběrů.... No dobře, tak hodně jich zase nebude a úžasných bude ještě méně. Přesto čtěte dál!

Abych začal od začátku: v sobotu jsme se všichni sešli v Doksech na místě s komplexem Termit 25, kde se měly konat První Podzimní Olympijské Hry, neboli PPOH. Byli jsme rozřazeni do týmů, které se sjely z celého světa, aby mohly  soutěžit v mnoha disciplínách. Po několika úředních záležitostech následoval ceremoniál se vším všudy - starověcí antici, moderní atleti, slepci, vozíčkáři a nakonec berlaři a lyžaři, kteří nesli olympijský oheň. Po zapálení ohně byla vyzdvižena vlajka a následoval projev českého prezidenta Miloše Zemana a slib atletů, že budou podvádět jen tehdy, když to nikdo neuvidí.

Hry byly zahájeny, následovaly normální, spíše normálně šílené disciplíny pro jednotlivce - hod sáčkem čaje, běh na špalcích, tiskoběh a další. Poté byly společné hry - přehazovaná vejcem, stavění dopadových zón pro vejce a na závěr Formule 1. Večer už jen večeře a nakonec pro nevyčerpané noční čtyřbarevka.

Ráno nás čekala rozvcvička, snídaně a parahry - hry pro postižené. Disciplíny byly: Pakobal, Šátkolejbal, PingPoběh, Tajná zpráva s postiženími a nakonec společné skákání přes provaz.

Vše dobře dopadlo, a tak následovalo vyhlášení a odjezd domů. Všichni jsme si to náramě užili (alespoň to tak vypadalo),  akce se na povedla, jen škoda toho počasí v neděli ráno, ale mohlo to dopadnout i hůř :)

P.S. Fotky budu přidávat postupně. 

Tom