Předtáborový víkend I

Datum akce: 
So, 14/05/2011 - Ne, 15/05/2011

 HOMELES

První předtáborový víkend bude věnován i údržbě základny a vybavení, takže se týký všech HL. Podrobné instrukce jsem posílal mailem v pátek 6.5. Díky!

Dráb


Komentáře

Komentáře po akci:

Byli: Honza Dráb, Martina, Tom, Beky a Týna (v rámci předmaturitní přípravy!), Miho, Matěj, odpoledne Kuba (taky maturant), večer přijel Roman s Ondrou. Celý den vydatně pomáhali Eddie a kamarád Zdeněk.

Počasí navzdory původním předpovědím přálo, práce jsme udělali víc, než jsem čekal: Tom s Matějem a odpoledne i s Kubou vyměnili povětřím potrhanou lepenku na střeše Dlouhého domu, Honza s Martinou a Týnou opravili novou fólií obě hrany střechy ve štítě Salaše, Beky utěsnila kamna alobalem a odpoledne s Týnou halasně doplnily drny na střechu. Eddie se Zdeňkem zajistili a vyměnili nová bidla ve štítech Salaše, Martina s Týnou dovlekly bidla z lesa a Martina s Miho pospravovali kozy. Miho rozchodil čtyřkolák, sekery a pily a Dráb usadil malý kůl. Marťa s Miho ještě navečer sportovně vyčerpali vodu z Romanovy studánky a určili místo, kde netěsní potrubí... Miho zajišťoval nákup jídla a Beky vařila (buřtgulášová polívka byla nejlepší oběd, neb nic jiného nebylo..). Určitě jsem na něco zapomněl..

Večer jsme rozdělovali role na tábor a správcovství a domlouvali všeobecná pravidla pro zlepšení komunikace mezi HL za doprovodu nejmíň 3 slavíků kolem louky.

Kuba má už docela široký kytarový repertoár, s jedním zpěvníkem jsme vydrželi přes půlnoc..!

Dráb