Letní tábor 2021 | Středověk

Datum akce: 
Ne, 18/07/2021 - So, 31/07/2021

Každoroční letní tábor se letos oblékl do kroužkového brnění a vyráží k vám na svém bájném oři. Veškeré důležité informace naleznete v táborovém plakátku (verze pro PC i pro tisk naleznete níže). Veškeré důležité podrobnosti budeme zasílat na mail, ale zároveň se budou objevovat i tady. Krom nich zde nalezenete aktualizované informace, jako to aktuálně vypadá s přihláškami a podobně.

TERMÍN TÁBORA:
S ohledem na celozávodní dovolenou byl termín tábora oficiálně stanoven na 18.-31.7.2021

NEVÍTE, JAK TO U NÁS NA TÁBOŘE VYPADÁ?:
Není se čeho bát! Můžete nabrat inspiraci z minulých let. Jak jsme prožili náš loňský tábor najdete tady (máme tam i vyprávění příbehu)... případně v „kronice“ máme vyvěšené fotky z mnoha dalších táborů.

Aktualizace: 25.06.2021
ČASOVÁ OSA  aneb jak to bude dál

INFORMAČNÍ SCHŮZKA 15. KVĚTNA
Jako náhradu za přesunutý výlet jsme pro Vás uskutečnili setkání v online prostředí. Jednalo se o stručné představení oddílu, fungování našeho tábora a nejdůležitější věci a vybavení. Záznam ze schůzky ke zhlédnutí na YouTube

AKČNÍ PŘEDTÁBOROVÝ VÝLET V SOBOTU 19. ČERVNA
Pozvánka na výlet byla zaslána 05.06. do Vašich emailů, informace o akci naleznete také zde

PŘEDTÁBOROVÝ DOPIS + DŮLEŽITÉ DOKUMENTY konec června
K 25.06. ve Vašich poštovních schránkách přistály zapečetěné obálky s předtáborovým dopisem, podrobným seznamem věcí na tábor, pokyny pro rodiče a dvěma zdravotnickými dokumenty. Vše najdete případně v elektronické podobě zde

TÁBOROVÝ PLAKÁTEK (PDF otevřete kliknutím) Máme i verzi pro tisk!

Starší informace naleznete zde...

ARCHIV ZPRÁV:

Aktualizace: 01.05.2021
Tento týden Česká rada dětí a mládeže po schůzce s hlavní hygieničkou vydala velmi nadějné oznámení - letní tábory mají předběžně „zelenou“. To je pro nás všechny úžasná zpráva a doufáme, že se situace bude jen lepšit a budeme pro Vaše děti moct připravit tábor se vším všudy.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR: JE JIŽ UZAVŘENÉ
K 01.04 jsme uzavřeli přihlašování na náš letošní tábor. Kapacitu se podařilo naplnit až po horní okraj 30 účastníků, z čehož máme obrovskou radost. Jakékoliv dotazy ohledně přihlašování, odhlašování či náhradnictví zasílejte prosím emailem, adresu naleznete níže.

KONTAKT:
V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na emailu, či telefonicky.

Tomáš Bajer
vedoucí tábora
mail: Tomas.Bajer.Ml@seznam.cz
tel: 733 663 595