Letní tábor 2021 | Středověk

Datum akce: 
Ne, 18/07/2021 - So, 31/07/2021

Každoroční letní tábor se letos oblékl do kroužkového brnění a vyráží k vám na svém bájném oři. Veškeré důležité informace naleznete v táborovém plakátku (verze pro PC i pro tisk naleznete níže). Veškeré důležité podrobnosti budeme zasílat na mail, ale zároveň se budou objevovat i tady. Krom nich zde nalezenete aktualizované informace, jako to aktuálně vypadá s přihláškami a podobně.

TERMÍN TÁBORA:
S ohledem na celozávodní dovolenou byl termín tábora oficiálně stanoven na 18.-31.7.2021

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBOR: JE JIŽ UZAVŘENÉ
K 01.04 jsme uzavřeli přihlašování na náš letošní tábor. Kapacitu se podařilo naplnit až po horní okraj 30 účastníků, z čehož máme obrovskou radost. Jakékoliv dotazy ohledně přihlašování, odhlašování či náhradnictví zasílejte prosím emailem, adresu naleznete níže.

NEVÍTE, JAK TO U NÁS NA TÁBOŘE VYPADÁ?:
Není se čeho bát! Můžete nabrat inspiraci z minulých let. Jak jsme prožili náš loňský tábor najdete tady (máme tam i vyprávění příbehu)... případně v „kronice“ máme vyvěšené fotky z mnoha dalších táborů.

PŘEDTÁBOROVÝ VÝLET 15. KVĚTNA
Pokud nám to situaci dovolí (což v současnosti bohužel příliš nevypadá), můžete se těšit na akční předtáborový výlet pro všechny účastníky tábora a jejich rodiče. Naladíme se na táborovou atmosféru, trochu lépe se poznáme a zodpovíme případné dotazy k táboru. Předběžně je akce naplánována na sobotu 15. května.

Uskutečnitelnost akce je závislá na vládních opatřeních, především na omezení shromaždování ve venkovních prostorách. Pokud nebude možné v tomto termínu akci uskutečnit, pokusíme se ji přeplánovat na pozdější datum. Jako náhradu v daném termínu Vám nabídneme hromadný videohovor, na kterém nás alespoň touto cestou budete mít možnost poznat. Seznámíme Vás s fungováním našeho tábora a s tím, co s sebou a co naopak nechat doma. Ať situace dopadne jakkoliv, budeme se na Váš všechny těšit!

TÁBOROVÝ PLAKÁTEK (PDF otevřete kliknutím)

Máme i verzi pro tisk!

KONTAKT:
V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na emailu, či telefonicky.

Tomáš Bajer
vedoucí tábora
mail: Tomas.Bajer.Ml@seznam.cz
tel: 733 663 595