Jednodenní výlet s Dětmi lesa

Datum akce: 
So, 19/10/2013

Na tomto snad akčním výletě budete objevovat, luštit, hledat, a tak se dostávat dál a dál k cíli. Budete pracovat po Vašich čtyřech skupinách, tak s tím počítejte. Vzkazy mohou být i zašifrované, tak se zkuste šiframi a dorozumíváním nejen řečí trochu zabývat, a klidně si s sebou můžete vzít i nějaké pomůcky… O co půjde přesně, se dozvíte na začátku výletu.

Co s sebou: Svačinu a pití dle vlastního uvážení, klasickou výbavu na jednodenní výlet, na sebe oblečení v kterém Vám podle předpovědi nebude zima, ale aby Vám zároveň umožnilo i rychlý pohyb (možná budete muset i bojovat), a co se může trochu ušpinit – to závisí na Vaší šikovnosti, boty dle počasí, ale abyste se v nich dokázali rychleji pohnout (ne úplně těžké pohorky), něco co Vám pomůže luštit šifry (dovoleno je vše, ale u každého úkolu bude vybavení limitováno). Na boje se skupina připraví dohromady (po vzájemné dohodě). Základem Vaší výzbroje budou papírové koule. Výzbroj si můžete jakkoliv vylepšit, ale pamatujte, že je ZAKÁZÁNO jakkoli upravovat materiál koulí (žádné kameny apod.) – jen papír a páska. Dalším limitem výzbroje je to, že soupeře se dotkne VŽDY jen ona papírová koule – zbytek je na Vaší kreativitě.

Sraz 19.10. v 9.20 na MB-město (vlak) – včas kvůli lístkům !!! Vlakem pojedeme jen kousek – do Debře. Příjezd v 16.10 na MB- město. Konec bude pravděpodobně u Bakova nad Jizerou – kdo chce domů sám nebo s rodiči – papírek, a pokud pro Vás pojedou autem, tak i mobil pro přesné určení Vaší polohy. Návrat na město v 16:10. Peníze na vlak 45,- prosím rodiče o přesnou částku.

Připravují Kryštof a Ondra S, těšte se!


Komentáře

Kontakt na dospělce

Ahoj, ještě přidám na sebe kontakt, jdu s Ondrou a Kryštofem jako dospělý doprovod:

Martina - 732 186 786