Akční zbytek víkendu pro skorozálesáky

Pro koho:
Datum akce: 
So, 10/11/2012 - Ne, 11/11/2012

 Páteční svišti ale po sázení stromů neodjedou se čtvrtečními zpátky domů, ale vydají se úplně jinam.. Kam? To ví zatím jen Krugrr (možná)...

A Krugrr to skutečně ví a říká vám: Čeká nás akční sobotní večer (nechci prozrazovat) a v neděli ráno se přesuneme do Sobotky, kde trochu zocelíme naše těla na lezecké stěně ;)

Kdo má zájem, něchť se vybaví další stokorunou na jídlo, vybavení a dopravu.

Návrat do MB je v 13:20 (na město)


Komentáře

Upřesnění předchozí instrukce:

 V sobotu zasadíme společnými silami naše nové vlastní stromky, které budou (snad) obdivovat ještě naši vnuci na našem domovském tábořišti v Dolním Bousově. Pozor: páteční svišti neodjedou v sobotu domů se čtvrtečními, ale po Krugrrově supertajné noční bojovce se vydají v neděli do Sobotky na lezeckou stěnu a vrátí se v neděli odpoledne.

Sraz: so 10.11. v 8:30 MB město (jedeme vlakem do D.Bousova, kdo bude přistupovat cestou, dejte vědět předem).
Návrat: čtvrteční svišti v sobotu v 17:20 na MB město, páteční svišti v neděli ve 13:15 (či 14:11 – sms) tamtéž. Kdo může jít od vlaku sám, napsáno na papírku od rodičů!

S sebou: všichni vhodné oblečení na sázení stromků (pevné boty a oblečení do vlhka, počítejte se zablácením pověstným rachvalským jílem!). Čtvrteční svišti 100Kč na vlak a společné jídlo, páteční celkem 220Kč a navíc spacák, oblečení na stěnu (případně i sedák a lezečky, máš-li) a svačinu na nedělní dopoledne.

Zpráva po akci:

Večer po úprku čtvrtečňáků a marodících pátečňáků (Kačka, Kiwi aTom) jsme ještě zasadili pár keřů k odclonění sousedovic bungalovu a do tmy sotva stihli uklidit všechno nářadí. Praštěný Zděnda si stále mačkal bouli, ale nejenom jemu se po toužebně očekávané Krůgrrově polívce začalo rozsvěcet. Nejdřív při lovu svítících žížal, pak při svítící čtyřbarevce (se Zombíkem) a nakonec při zaháněné se svítícím míčem. Svítící tyčinky zaujaly všechny na celý večer (jen Roman se trochu nudil).

V nědeli ráno jsme vstali poměrně časně a improvizovaně se dopravili do Sobotky na lezeckou stěnu. Zkušeným i začátečníkům se velmi dařilo a všichni si počínali zdatně a zodpovědně (!). Největší přkážku zdolala Kája (ve své hlavě!) a moc mě mrzí, že  - i když by si to zasloužila nejvíc - její fotka (stejně jako Miha a Matese) nevyšla. Ale teď už to bezproblému dožene příště..

 

Zapsal Dráb.