Pravidelné zájmové kroužky a kluby v Zahradě

Zobrazená nabídka kroužků a klubů v Zahradě DDM je orientační, plánovaná pro školní rok 2021-22.

Pravidelná činnost všech kroužků bude zahájena v týdnu od pondělí 13. září 2021.

Kroužky a kluby pro věkové skupiny od 2 do 15 let běží vždy 1 školní rok, na další školní rok je nutno se opět přihlásit.

Zápis do všech kroužků DDM pro školní rok 2021-2022 je možný od čtvrtka 2. září 2021 (na druhé pololetí od konce ledna 2022), přihlašuje se prostřednictvím on-line přihlašovacího systému zde, kde najdete i přehled obsazenosti kroužku a další podrobné informace.

Do klubu Šneček se prostřednictvím on-line systému nepřihlašujte, klub je otevřen veřejnosti volně do naplnění kapacity. Přes prázdniny klub nefunguje. Začínáme ve středu 15. září 2021.

Bližší informace vám rádi poskytneme na e-mailové adrese zahrada [at] ddm-mb [dot] cz

Název Věk Termíny, vedoucí
Liščata 6 - 12
Po 15.00 - 16.30 Eliška Pýchová
Výtvarka s Kresbínkem 4 - 7
St 15.00 - 16.00 Marianna Křepelková
Akva - teraristický, mladší 8 - 11
St 15.00 - 16.00 Jiří Němec
Akva - teraristický, starší 11 - 17
St 16.00 - 17.30 Jiří Němec
Lesní svišti 7 - 15
15.00 - 17.00 Filip Tomíšek
Veverčata 9 - 14
St 14:30 - 16:30 Kamil Kreisinger
Lišky 8 - 14
Po 17:00 - 18:00 Eliška Pýchová
Včelařský 8 - 14
Čt 15:00 - 16:30 Martina Kotlabová
Pětilístek I., sudý týden 4 - 6
Út 15:00 - 16:30 Marianna Křepelková
Pětilístek II., lichý týden 4 - 6
Út 15:00 - 16:30 Marianna Křepelková
Mladý chovatel - pokročilí 9 - 15
Út 15:30 - 17:00 Markéta Fenclová
Mladý chovatel I. 9 - 15
Čt 14:30 - 16:30 Alena Procházková
Modřínci 6 - 9
St 15:00 - 16:30 Martina Kotlabová
Mladý chovatel II. 8 - 15
14:30 - 16:30 Kamil Kreisinger
Klub Šneček 2 - 4
St 8:30 - 10:00 Marianna Křepelková, Martina Kotlabová
St 10:00 - 11:30 Marianna Křepelková, Martina Kotlabová
Cvrčci I. 5 - 7
Út 15:00 - 16:00 Alena Procházková, Jana Dolečková
Cvrčci II. 5 - 7
Út 16:15 - 17:15 Alena Procházková, Jana Dolečková
Čtyřlístek I. 3 - 5
Po 15:00 - 16:00 Alena Procházková
Čtyřlístek II. 3 - 5
Po 16:15 - 17:15 Alena Procházková