Vyhlášeno téma roku 2012-13 a Velká hra o ceny pro školky a školy Mladoboleslavska

"A co děti! Mají si kde hrát?"

 Ekocentrum Zahrada a Zdravé město Mladá Boleslav vybraly za téma roku 2012-13:
„A co děti! Mají si kde hrát?“

V tomto školním roce potěšíme především učitelky a děti z mateřských škol, školních družin a 1. stupně ZŠ, které mají – třebas malou – školní zahradu, nebo mohou občas vyrazit ven. Máme pro Vás připravenu řadu aktivit a námětů pro Váš společný čas s dětmi a pro jejich zdravý a přirozený vývoj a především nevídanou VELKOU HRU O CENY, ve které vyhrávají všichni zúčastnění!!

Všechny aktivity k tématu „A co děti! Mají si kde hrát?“ proběhnou od začátku listopadu 2012 do dubna 2013, prezentace výsledků a předání cen proběhne na Zeměfestu Mladoboleslavska 13.4.2013.

Kompletní informace o možnosti zapojení do Velké hry a metodické materiály 1.kola získají všichni zájemci na konci semináře „Co potřebuje lidské mládě?“ 30.10.2012 (vstup zdarma).

Prosíme paní ředitelky o vyslání 1-2 zástupců z Vaší MŠ, kteří dostanou potřebné informace a získají materiály pro Vaši případnou účast ve Velké hře o ceny. Vzhledem k omezené kapacitě semináře je nutno se přihlásit předem (Ekocentrum Zahrada, zahrada [at] ddm-mb [dot] cz, 326 329 113)