Poslední volná místa v kroužcích

Kroužky

Milí rodiče, milé děti,

nabízíme vám poslední volná místa v kroužcích Ekocentra Zahrada:

Jóga pro děti v Zahradě - pro děti 6 - 10 let, středa 15:15 - 16:15

JÓGA u dětí rozvíjí hrubou motoriku, koordinaci, správné držení těla, schopnost relaxace a v neposlední řadě také správné dýchání, které je základem celé jógy. Co se ale děti především učí, je radost z pohybu:) Praktikování jógy děti spojuje hlouběji s jejich vnitřním já a rozvíjí intimní vztah s přírodním světem, který je obklopuje. JÓGA děti baví:)

Tvořihrátky se zvířátky - pro děti 5 - 8 let, úterý 14:00 - 15:00

Máte rádi zvířata a k tomu rádi tvoříte? Přijďte mezi nás. Během roku se budeme postupně seznamovat s nejrůznějšími zvířaty z celého světa. Ke každému zvířeti si vyrobíme drobný výrobek. Budeme stříhat, lepit, kreslit, skládat, modelovat. Některá zvířata přímo v Zahradě navštívíme a poznáme zblízka.

Jestřábi - od 10 let, pátek 15:00 - 16:30

Ornitologický kroužek pro začátečníky. Náplní schůzek bude pozorování ptáků ve volné přírodě, teorie o chovu dravců, sov a papoušků, praktická péče o voliéry s ptáky v Ekocentru Zahrada.

Ještěrky - pidi chovatel II. - pro děti 7 - 10 let, čtvrtek 15:45 - 16:45

Určeno pro děti se zájmem o zvířata. Náplní kroužku je chov a péče o zvířata v minizoo. Zvířata krmíme, čistíme jim příbytky, koupeme je atd. Děti také získávají mnoho znalostí o domácích i exotických zvířatech. Součástí kroužku jsou také kvízy a hry po Zahradě.

Všechny kroužky z nabídky DDM "Na Výstavišti" najdete zde.