Objevujte s námi svět včel na Mini Maker Faire

Objevujte s námi svět včel na Mini Maker Faire

Přijďte zažít světovou přehlídku inovátorů a vynálezců do areálů Střední průmyslové školy a Vzdělávacího centra Na Karmeli.

Mladá Boleslav Mini Maker Faire má na svědomí MAKE MORE ve spolupráci s ŠKO-ENERGO, s.r.o., ŠKODA AUTO, a.s. a Vzdělávací centrum Na Karmeli. Make More je iniciativa několika nadšenců, kteří se rozhodli systematicky podporovat maker hnutí v České republice.

„Spoluorganizujeme Maker Faire Prague, Brno, Pilsen a Mladá Boleslav. Ověřili jsme si, že kutilský spirit, energie tvořit a vymýšlet je nám, Čechům stále vlastní. Proto jsme se rozhodli tuhle vlastnost aktivně podporovat. Krom samotného Maker Faire organizujeme další projekty jak pro makery, tak pro lidi, kteří ještě netuší, že se makery mohou jednoduše stát.“

Přehlídka se koná během víkendu 21. - 22. září 2019 od 10.00 hodin do 18.00 hodin.

Těšit se můžete na workshopy, přednášky a ukázky z oblasti 3D tisku a CNC, robotiky, programování, řemesel, designu, elektroniky nebo navštívit fablab dílnu v kamionu... Nebude chybět občerstvení, akce je určena všem věkovým kategoriím, neváhejte vzít celou rodinu.

Nás najdete v řemeslné sekci, kde vám rádi představíme svět včel, včelích produktů a včelaření - v kontrastu k vyspělým technologiím se podíváte na to, jakým vynálezcem a inovátorem je sama příroda.

Vstup zdarma. Bližší informace: https://mladaboleslav.makerfaire.cz/

 

 

Objevujte s námi svět včel na Mini Marker Faire