Nový cyklus dílniček právě začal

Netřesková minizahrádka

Skřítkovy dílničky - tak se jmenuje nový cyklus akcí pro děti i dospělé, který jsme pro Vás na letošní školní rok přichystali. První dílnička byla zaměřená na vytváření netřeskových minizahrádek a proběhla v pátek 30. září 2016 na terase EC Zahrada. Zájemci z řad dětí i dospělých si přišli vyrobit zahrádku do keramické či plastové misky. Namíchali si zeminu s podílem písku,k dispozici měli větší i menší kameny, které si do misky osadili a nakonec nasázeli různé druhy netřesků. Krásné minizahrádky budou zdobit balkon nebo jiné místo u domu.

V říjnu chystáme další skřítkovu dílničku, tentokrát zaměřenou na výrobu přírodní kosmetiky. Proběhne v sobotu 15. října 2016 od 14:00 do 17:30 hodin. Zájemci si vyrobí dva balzámy na rty ze včelího vosku, krém na ruce a krém na obličej.

Listopadová dílnička proběhne v pátek 11. 11. 2016 odpoledne a je určená pro rodiče s dětmi, kteří si chtějí sami stlouct dřevěné krmítko pro ptáky a namíchat si do něj směs krmení. 

Vánoční skřítkovy dílničky budou dvě - adventní věnce a adventí perníkový kalendář.

Pokud o některou z nabízených dílniček máte zájem, ozvěte se nám do Zahrady - kontaktní osoba Martina Kotlabová 724 985 156, martina [dot] kotlabova [at] ddm-mb [dot] cz . Rádi se s Vámi u nás potkáme:)

 

Netřesková minizahrádka
A je hotovo
Na terase