Jaká byla jarní detektivka?

Jaká byla jarní detektivka?

Plánovanou jarní detektivku v letošním roce zaskočila sněhová nadílka, ale ani ta nezabránila malým i dospělým detektivům pustit se do rozluštění velké jarní záhady.

Devět stanovišť označených žlutými fáborky prověřilo schopnosti, dovednosti i znalosti návštěvníků - jako zapeklitý oříšek se například ukázalo přiřazování ptáků k jejich hnízdům, někteří se zdrželi déle u luštění hádanek. Zejména tatínci a kluci se vyřádili při cvrnkání hliněnek do důlku. Maminkám a malým slečnám zase udělaly radost jarní kytičky, ke kterým bylo nutné si přivonět, aby byl úkol zdárně vyhodnocen a splněn. Králičí stezka prověřila pohybové nadání malých detektivů. Po absolvování stezky si každý účastník mohl pohladit a pomazlit některého z králíčků. Třešničkou na dortu byla po splnění všech úkolů možnost poskládat si vlaštovku z papíru. Vzduchem tak létaly nejen vlaštovičky, ale také stíhačky, tryskáče a jiná vzdušná létadla.

Děkujeme všem osmdesáti čtyřem detektivům, že nám pomohli vyřešit jarní záhadu a těšíme se s vámi všemi na viděnou při příštích akcích. Již tento pátek se na vás těšíme na skřítkově dílničce, další detektivku pro vás připravujeme na sobotu 26. května.

Jaká byla jarní detektivka?
Jaká byla jarní detektivka?