Jaká byla chlupatá detektivka?

Jaká byla chlupatá detektivka?

V sobotu 13.1.2018 proběhla v naší Zahradě první detektivka roku 2018, byla to detektivka chlupatá a přišla rekordní návštěva všech známých i neznámých tváří, za což vám všem velice děkujeme.

Tentokrát měly děti za úkol „vystopovat“ jedno z oblíbených zvířátek, pro které je charakteristický jeho chlupatý kožíšek. Prostředkem k jeho určení a nalezení bylo splnění sedmi úkolů a vyřešení tajenky s jeho jménem. Kromě luštění hádanek hrály děti i chlupaté pexeso, poznávaly zvířata na obrázcích, vybíraly blechy z medvědího kožichu nebo vyplňovaly spojovačku.

Úplně na závěr si mohly některé z chlupatých obyvatel Ekocentra Zahrada také pohladit a zúčastnit se tvůrčí dílničky, ve které si s pomocí rodičů vymalovaly a ovčí vlnou nebo krepovým papírem nazdobily obrázek veverky. Mezi nejoblíbenější chlupáče patřili králíčci a pískomilové, i náš "uprskaný" křečík džungarský, nebo věčně se schovávající veverka zemní - tzv. čipmank.

Jsme moc rádi, že Ekocentru zachováváte přízeň a těšíme se s vámi všemi na dalších akcích. Třeba na další, tentokrát Jarní detektivce 17.3.2018 :-)

Tým Ekocentra Zahrada

Jaká byla chlupatá detektivka?
Jaká byla chlupatá detektivka?
Jaká byla chlupatá detektivka?