Jak pomoci

Jak pomoci

Milí přátelé Ekocentra Zahrada,

srdečně vám děkujeme za veškerou pomoc, které se nám od vás dostává.

Často se ptáte, jak nám můžete pomoci:

Přispějte na krmení zvířat v miniZOO. Seznam zvířat najdete zde.

Příspěvek na krmení je možný po dobu jednoho či půl roku – cena je u zvířete vždy uvedena.

Máte-li zájem na krmení přispět, v kavárně s vámi vyplníme darovací smlouvu. Darovací smlouvu smí vyplnit pouze osoba starší 18 let, ale na darovacím certifikátu a na cedulce u zvířete může být uveden kdokoliv – děti, kamarádi, třídní kolektiv, firma apod. Platby upřednostňujeme v hotovosti, po dohodě lze ve výjimečných případech realizovat platbu na účet.

Do tří týdnů od úhrady Vám připravíme k vyzvednutí darovací certifikát.

Preferujeme platbu v hotovosti přímo v Ekocentru. V případě zájmu pište na zahrada [at] ddm-mb [dot] cz.

Další z možností je darovat nám finanční hotovost, opět na základě darovací smlouvy, takto získané finanční prostředky využijeme i pro pokrytí provozních nákladů či nákupu vybavení – např. žárovky do terárií apod.

Můžete si také zakoupit permanentku pro volný vstup do Zahrady na dobu jednoho roku. Celoroční vstupenka je aktuálně pro dospělou osobu za 400,- Kč, pro děti a důchodce od 65 let za 250,- Kč. (Bohužel jsme ale dlouhodobě zavření a vyhlídka k otevření je momentálně velmi vzdálená).

Veřejnost nás také může podpořit nefinanční formou tak, že nám nosí suché neplesnivé pečivo (momentálně máme ale suchého pečiva přebytek), jablka, mrkve a  nejvíce postrádáme:

Seno

Zrní pro papoušky

Slunečnice černá

Ječmen

Krmení pro hlodavce

Granule pro králíky KKV (s prevencí proti kokcidioze)

Sušené krmení pro ryby

Krmení pro želvy – sušené krevety

Mrkev

Jablka

Aktuálně jsme zde pro vás každý všední den od 8:00 do 14:00 hodin, doporučujeme ohlásit se předem (326 329 113, 724 985 150), zvonek je slyšet pouze na hlavní budově, nikoliv v areálu.

Děkujeme vám za vaši podporu a přejeme vám hodně zdraví a dobré časy.