Dálkový pochod RÁJEM, 8. května 2019

Dálkový pochod RÁJEM, 8. května 2019

Pro všechny turisty, outdoorové nadšence, aktivní i rekreační sportovce a milovníky přírody jsme připravili akci pro osvěžení těla i duše – DÁLKOVÝ POCHOD RÁJEM.
KDY: 8. května 2019, délku trasy si můžete zvolit při prezenci na startu. V průběhu trasy budete procházet kontrolními stanovišti.

Start: nedaleko vlakové zastávky Turnov – město
Začátek akce: prezence účastníků mezi 7.30 – 9.30 hod.
Startovné: 60 Kč, děti do 12 let 30 Kč
Trasy: 15 km, 25 km, 38 km
Cíl: Březina u Mladé Boleslavi
Konec akce: 18.00 hod.
Každý účastník dostane popis trasy s mapkou, upomínkový list a placku, pro účastníky nejdelší trasy bude připraveno v cíli drobné občerstvení.

Vzhledem k velkému zájmu o tuto akci jsme přistoupili ke změně ve způsobu registrace!

Registrace účastníků a následná platba byla spuštěna již nyní přes internetové stránky! Jakmile se zaregistrujete, systém zašle na vaši mailovou adresu podklady k platbě. Na startu tedy proběhne pouze rychlá prezence účastníků a nebudeme se muset zdržovat s platbami. Počet účastníků je omezen na max. 600 lidí. Děkujeme za pochopení, případné dotazy prosím směřujte na níže uvedený e-mailový kontakt.

A teď to nejdůležitější, přihlásit se můžete na: https://nasoutez.eu/turistika/

Přijďte si protáhnout nohy, užít aktivního odpočinku, nadýchat čerstvého vzduchu a pokochat se krásami Českého ráje. Vezměte s sebou rodinu, přátele nebo třeba psa :), pár mincí do kapsy, žádné speciální vybavení nepotřebujete. Při volbě trasy je třeba zvážit svou fyzickou kondici, trasy počítají s určitým výškovým převýšením, zdoláváním schodů a skalních průchodů. Velkým sportovcům navrhujeme, že si celou trasu mohou zkusit uběhnout.

Podrobnější informace: Mgr. Petra Štrojsovátel.: 725 848 503
e-mail: petra [dot] strojsova [at] ddm-mb [dot] cz