Cena kakaa - celorepubliková výstava na stromech - změna!

Cena kakaa - celorepubliková výstava na stromech - změna!

5. – 12. října 2019 - Výstava na stromech – CENA KAKAA

Pátý ročník celorepublikové akce Výstava na stromech je v letošním roce zaměřený na podmínky pěstování kakaa v západoafrickém státě Côte d’Ivoire, odkud pochází 40 procent kakaa ve světě. Levné kakao má svou cenu ve zneužívání lidí a naší planety. V Mladé Boleslavi jste měli vidět výstavu nainstalovanou na stromech v parku Na Výstavišti.

V úterý 8.října nám byla bohužel kompletně výstava nainstalovaná v parku Na Výstavišti zcizena. Vzhledem k tomu, že nechceme zájemce o výstavu ochudit, zajistili jsme nové plakáty, které jsme z bezpečnostních důvodů nainstalovali v kaktusovém skleníku EC Zahrada. V případě, že by měly školní kolektivy zájem tuto výstavu v našich prostorech zhlédnout, mají do pátku 18. října možnost vstupu na výstavu zdarma. Termín možnosti výstavu vidět prodlužujeme právě z důvodu výpadku v tomto týdnu. Prosím o ohlášení vaší návštěvy předem na tel. 326 329 113.

 

Výstava na stromech (www.vystavanastromech.cz) je výstavový happening na podporu důstojné práce. Akce se koná každý rok v říjnu během Týdne důstojné práce. Na akci spolupracují dvě nevládní neziskové organizace: Fairtrade ČS a NaZemi, které koordinují dobrovolníky a spřátelené organizace v celé republice.