seminář NEJKRÁSNĚJŠÍ SLOVA PRO VAŠE DĚTI

Datum akce: 23. březen 2013
Nejkrásnější slova pro vaše děti

Dovolte nám, abychom vás pozvali na zajímavý seminář Nejkrásnější slova pro vaše děti v rámci projektu SLOVA MĚNÍ SVĚT, který se bude konat v sobotu 23. března od 8 do 17:30. Seminář je vhodný pro rodiče, pedagogy, lidi, kteří často komunikují s dětmi a vůbec pro všechny, kteří mluví, neboť nám předloží návod jak vědomě používat svá slova, jak neubližovat dětem a jak pro své děti a se svými dětmi tvořit novou zemi pomocí příběhů, písní a říkadel.

Náplní semináře budou čtyři témata:

Nejkrásnější slova pro vaše děti - Jaká je síla slov, jak přestat ubližovat dětem, jak proměnit svůj slovník ke spokojenému životu.

Uvolnění tvořivosti - Jak poznat své tvůrčí bloky, jak je odblokovat. Tvořivost je dar, který máme všichni. Ale mnoho lidí jej ještě neotevřelo.

Tvoření příběhů - Jak tvořit vlastní rodinné/rodové příběhy, písně, říkadla. Praktický nácvik.

Žití příběhů - Jak v životě uskutečňovat stvořené příběhy.

Lektor Mgr. Petr Kubala přispívá svým dílem do velkolepého koncertu života. Zajímá jej tvoření míru, množení lásky, objevování radosti a moudrosti a naplňování osobních příběhů lidí. Věří, že můžeme tvořit krásnější a harmoničtější svět v sobě i kolem nás. Pracuje jako lektor komunikace, týmové spolupráce a vedení lidí. Vede programy zážitkové pedagogiky a přírodní výchovy. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a spoluautorem CD „Jemné pohádky pro děti Země“.

Cena semináře 950 Kč.

Chcete-li se přihlásit, můžete na mail jana [dot] janku [at] ddm-mb [dot] cz nebo tel. 724 985 153, 326 329 113.

Přihláška je platná po zaplacení (nevratné) zálohy 500 Kč hotově v kavárně Ekocentra Zahrada.