Pravidelné zájmové kroužky a kluby v Zahradě

Zobrazená nabídka kroužků a klubů v Zahradě DDM je platná pro školní rok 2019-20.

Kroužky a kluby pro věkové skupiny od 2 do 15 let běží vždy 1 školní rok (ve školním roce 2019-2020 od 16.9. do 5.6. mimo školní prázdniny a státní svátky), na další školní rok je nutno se opět přihlásit.

Zápis do všech kroužků DDM pro školní rok 2019-2020 je možný od úterý 3. září 2019, přihlašuje se prostřednictvím on-line přihlašovacího systému zde, kde najdete i přehled obsazenosti kroužku a další podrobné informace. Přihlašování doporučujeme neodkládat, některé kroužky bývají brzy obsazeny.

Do klubu Šneček se prostřednictvím on-line systému nepřihlašujte, klub je otevřen veřejnosti po celý rok volně do naplnění kapacity.

Bližší informace vám rádi poskytneme na tel. 326 329 113, nebo na e-mailové adrese zahrada [at] ddm-mb [dot] cz

Název Věk Termíny, vedoucí
Liščata 6 - 12
Po 15.00 - 16.30 Eliška Pýchová
Brontíci 8 - 14
St 15.00 - 17.00 Martina Kotlabová
Výtvarka s Kresbínkem 4 - 6
St 15.00 - 16.00 Marianna Křepelková
Akva - teraristický, mladší 8 - 11
St 15.00 - 16.00 Jiří Němec
Akva - teraristický, starší 11 - 17
St 16.00 - 17.30 Jiří Němec
Klub Šneček 2 - 4
St 8.30 - 10.00 Marianna Křepelková, Martina Kotlabová
St 10.00 - 11.30 Marianna Křepelková, Petra Štrojsová
Lesní svišti 7 - 15
15.00 - 17.00 Filip Tomíšek
Mladý chovatel - pokročilí 9 - 15
Út 15:00 - 16:30 Markéta Fenclová
Cvrčci I. 5 - 7
Út 15:00 - 16:00 Martina Kotlabová
Cvrčci II. 5 - 7
Út 16:15 - 17:15 Martina Kotlabová
Mladý chovatel I. 7 - 13
Čt 15:30 - 17:00 Zdenka Kernerová
Veverčata 7 - 12
St 14:30 - 16:30 Kamil Kreisinger
Mladý chovatel II. 9 - 15
14:30 - 16:00 Kamil Kreisinger
Lišky 9 - 15
Po 16:45 - 18:15 Eliška Pýchová
Pětilístek II., sudý týden 3 - 6
Út 15:00 - 16:30 Marianna Křepelková
Pětilístek III., lichý týden 3 - 6
Út 15:00 - 16:30 Marianna Křepelková
Pětilístek I., sudý týden 3 - 6
Po 16:00 - 17:30 Olga Valachová
Lovci zážitků 8 - 15
7:00 - 18:00 Kamil Kreisinger, Daniela Samešová